Založ si blog

Tzv. „liberálna demokracia“ a tzv. „voľby“ do Národnej rady SR 2023

Súdruhovia. Sloveni, Slováci a Slovákovia, zase raz sa bezhlavo rútite do neznáma. Trolovia vás tam ťahajú zámerne a úspešne.

Tentoraz to bude, teda ak vám to mocipáni ešte povolia, akt hádzania lístočkov do urien. Úrady, politici a médiá spoločne tvrdia, že do „volebných“, kým niektorí s trochu poetickejšími alebo realistickejšími sklonmi by ich kľudne mohli nazvať skôr „pohrebnými“.

Súdiac podľa rozhovorov a diskusií v mainstreamových, ale aj tzv. „alternatívnych“ médiách väčšina z vás netuší a ten zvyšok ani len nechce tušiť, že čo vlastne zamýšľate urobiť.

Nemáte podklady pre skutočné VOĽBY, lebo nepoznáte programy strán, čo je často úmysel politikov, ale aj vaša chyba, lebo hovoriť o programoch nevyžadujete. Stačí vám „kto s kým“ alebo „kto s kým nie“. „Čo“ je vám vedľajšie.

Dookola a bežne „fašistujete“, „nacistujete“ alebo „komunistujete“, napriek tomu, že fašisti, nacisti a komunisti nikde vo svete už dávno nie sú (nie, nájsť nejaké spoločné črty nestačí). Gauneri, zločinci, manipulátori … – vhodných nálepiek je dostatok, ale vy používate tie, ktoré vám podhadzujú tí, ktorí s vami najviac manipulujú.

Kto čítal moje blogy, tak vie, koho a najmä čo tu mám namysli – liberálnu demokraciu. LD je pritom ideológia, ktorá stála za všetkými manipuláciami v 20. storočí a z trojuholníka fašizmus/nacizmus,  socializmus/komunizmus a liberálna demokracia je tu už práve len LD – živá, záludná a všetkého schopná. A „vyhynuté ideológie“ vám podhadzuje práve preto, aby zamaskovala svoje výčiny v 20. a už aj 21. storočí. Medzi tými troma ideológiami však svätých nebolo, to len vojnová a povojnová propaganda víťazov urobila a naďalej robí svoje. Na Slovensku sa to prejavuje tak, že len minimum politických strán nemá LD priamo vo svojej krvi.

Tzv. slovenskú „inteligenciu“ a tzv. „alternatívne“ médiá dnes už radšej nespomeniem, lebo pre ňu a pre ne nemám dostatok slušných slov. Takže aspoň jedna skromná rada pre tých, ktorí by o nejakú odo mňa stáli: ŽIADAJTE, aby sa hovorilo o PROGRAMOCH STRÁN!“.

Linky:
Problémy dnešnej doby (video)
Korene dnešnej doby (video)
Genesis of the Western Worldview (kniha; kto má kindle, tak zadarmo)

Tag:

Einstein a jeho teórie relativity

26.05.2024

Témy „Einstein a jeho teórie relativity“ som sa pred zopár mesiacmi v mojich blogoch už trošku dotkol. Teraz pridávam niekoľko detailov a vytvoril som k tomu aj krátke video na YT: zdenko drdol, presnejšie Einstein a jeho teórie relativity. Táto téma je dôležitá, lebo mnohí z vás veria tzv. „modernej vede“ a neuvedomujete si, že hoci váš [...]

Darwin a darvinizmus

17.04.2024

Témy Darwin a jeho evolučná teória som sa pred zopár mesiacmi v mojich blogoch už trošku dotkol. Teraz pridávam niekoľko detailov a vytvoril som aj krátke video na YT: zdenko drdol, presnejšie Darwin a darvinizmus. Mnohí z vás celý život veria, že vaši pra-pra-pra-…predkovia boli potkany a skaly, ktoré boli prirodzene vytvorené z ničoho (tak ako [...]

Kopernik a Kopernikovský princíp

18.03.2024

Témy Kopernikovský princíp som sa pred zopár mesiacmi už trošku dotkol v blogu Kopernikovský princíp … Teraz pridávam niekoľko detailov. Málokto si uvedomuje, že dnešný spoločenský svetonázor je postavený na „modernej vede“, ktorá sa v stredoveku začala od skutočnej vedy odkláňať. Dnešná veda je založená na teóriách a špekuláciách, ktoré, aj keď [...]

chorvátski vojaci, cvičisko Josipa Markiča pri Knine

Chorvátsko po výbuchu, pri ktorom zomrelo dieťa z Česka, odložilo vojenské cvičenie

24.06.2024 22:23

Na cvičisku Josipa Markiča pri Knine totiž pokračujú previerky súvisiace s minulotýždňovým tragickým výbuchom.

izraelskí vojaci izrael

Izraelu sa takmer podarilo rozložiť brigádu Hamasu v Rafahu, povedal šéf armády

24.06.2024 21:10

Podľa svedkov na mieste izraelská armáda pokračuje vo svojej pozemnej ofenzíve vo viacerých častiach Rafahu.

Odra / Ryby /

V rybníku pri českom meste Slaný uhynuli tony rýb

24.06.2024 19:25

Opakované problémy podľa radnice súvisia s nedostatkom kyslíka vo vode.

Stohlová

Progresívci varujú pred rozvratom národných parkov, Kuffu obvinili z presadzovania biznis záujmov

24.06.2024 17:20, aktualizované: 17:38

Podľa Stohlovej je možné, že časť Polonín a Malej Fatry sa zmenia na prírodný park s nižším stupňom ochrany.

zdrdol

Je nemožné, aby sa niekto začal učiť to, o čom si myslí, že už vie. (Epictetus)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 92987x
Priemerná čítanosť článkov: 3100x

Autor blogu

Kategórie